SHPËRNDAJE

Një transferim i mundshëm i uellsianit, Gareth Bale tek Manchester United ka qenë mjaft i përmendur gjatë katër viteve të fundit.

Edhe këtë vit Manchester United është duke shprehur interesim për yllin e Real Madridit, transmeton zeri.info

Mos prezenca e reprezentuesit uellsian si startues në finalen e Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Juventusit ka shtuar zërat për një largim të mundshëm të 27-vjeçarit.