SHPËRNDAJE

 

Manchester United e ka ndërmend të përforcohet sërish.

Manchester United thuhet  nuk ka hequr dorë për ta transferuar yllin e  Barcelonës,Ousmane Dembele, zbulon Fabrizio Romano.

Anësori ndërkombëtar i Francës është vetëm nën kontratë në Camp Nou deri në vitin 2022 dhe është sugjeruar që Blaugrana mund të detyrohet të shesin fituesin e Kupës së Botës në afatin e ardhshëm./GazetaDirekt/