SHPËRNDAJE

 

Manchester United ,ka filluar bisedimet me menaxherët e N’Golo Kante , sepse ata kërkojnë të sigurojnë një marrëveshje të befasishme, raporton Mirror.

Chelsea është i hapur për të shitur francezin, por Kante do të duhet të marrë një ulje të konsiderueshme të pagës për të siguruar një kalim në Old Trafford, përcjell GazetaDirket.

Ole Gunnar Solskjaer është një tifoz i madh i Kante dhe beson se ai mund të forcojë mesfushën e Djajve të Kuq./GazetaDirket/