SHPËRNDAJE

Ylli i Barcelonës Neymar ka njoftuar se është ndarë nga partnerja i tij aktorja, Bruna Marquezine.

Lidhja e tyre ka pasur shumë probleme dhe rikthesa, pasi që fillimisht u ndanë në vitin 2014, por që më vone çifti në fjalë u ribashkua prapë.

Futbollisti brazilian iu ka thënë gazetarëve në Sao Paulo, se ata kanë vendosur  përsëri t’i vazhdojnë rrugët e tyre të ndara. /GazetaDirekt.