SHPËRNDAJE

Sot do të ketë ndeshje të shumta të futbollit.

Në Superligën e Kosovës do të luhen dy ndeshje, Gjilani-Dukagjini nga ora 15:00 dhe Llapit-Feronikeli nga 16:00, transmeton Indeksonline.

Te dy ndeshjet mund t’i shikoni në ArtMotion, tek kanelet e sportit.

Në Premier Ligën angleze luhet vetëm një ndeshje, ajo mes Leeds dhe Liverpool nga ora 17:30.

Tek Liga e Francës, vëmendja e tifozëve kosovar do të jetë tek ndeshja Lyon-Strasbourg, që luhet në ora 20:45.