SHPËRNDAJE

Caroline Wozniacki, është ndër lojtaret më të mira të tenisit që ka pozuar nudo për revistën e njohur ESPN ku duket si një supermodele. 26-vjecarja ka bërë që të gjithë të besojnë në format e tyre trupore.

“Nëse nuk dukem si supermodelet në sfilata, nuk është problem sepse dukem mirë në mënyrën time,” – shpjegoi ajo për revistën.

Në fotografitë që janë publikuar, ajo duket e tonifikuar si atlete dhe shumë tërheqëse. Pamjet e saj do të paraqiten në kopertinën e revistës për të kategorinë ‘Body Issue’, ku ajo shpjegon më tepër rreth mënyrës se si ushtrohet dhe të gjithë duhet të kenë besim në format e tyre.

 

Proud and excited for this one! Thank you #ESPNBody for the cover!! Link in bio

A post shared by Caroline Wozniacki (@carowozniacki) on

 

https://www.instagram.com/p/BQlWKdHBl36/?taken-by=carowozniacki&hl=en