SHPËRNDAJE

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke u interesuar për shërbimet e mbrojtësit të Juventusit, Leonardo Bonucci.

Madrilenët dëshirojnë që ta përforcojnë edhe më shumë skuadrën për edicionin e ri 2017/2018.

Bonucci është synimi i vetëm i Zidane dhe francezi do t’iu ofroj mundësi lojtarëve të akademisë nëse nuk arrin ta transferoj italianin.