SHPËRNDAJE

Frank Lampard është zyrtarizuar si trajner i ri i klubit londinez, Chelsea.

Chelsea ka zyrtarizuar rikthimin e legjendës Lampard në Stamford Bridge, por kësaj radhe si trajner dhe jo si futbollist.

Klubi londinez ka treguar se janë të kënaqur me rikthimin e anglezit, i cili ka nënshkruar kontratë trevjeçare.