SHPËRNDAJE

Samsung Galaxy Note 8 do të prezantohet me datë 23 gusht. Lajmi konfirmohet nga vetë kompania koreano-jugore.

900 dollarë do të jetë çmimi i tij ndërsa ai do të ketë ekran 6.3 inç, vetëm 0.1 inç më i madh sesa ekrani i Galaxy S8 Plus.

Në brendësi do të jetë një procesor Snapdragon 835 dhe bateri 3,300 mAh.