SHPËRNDAJE

Në këto ditë të vështira ia vlen të dëgjoni muzikë dhe zëra të ëmbël. Një zë i tillë është dhe ai i këngëtares simpatike Merita Latifi ku ka ardhur këtë herë me një cover të bukur në bashkëpunim me djalin e xhaxhait të saj Shqiperimi ku ai ka performuar e ajo ka kënduar live duke e sjellë këngën “Qa me bo” mjaft bukur në këtë version ku për videon është kujdesur MProduction.