SHPËRNDAJE

Kemi pritur pak por më në fund ja ku është klipi dhe kënga më e re nga artistja e njohur dhe mjaft atraktive Alida Duka në bashkëpunim me reperin G-Bani. Kënga mban titullin “Red lady” dhe vetë Alida ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtorët e saj për kë projekt që siç thotë ajo erdhi spontan por ia vlen ta dëgjojmë në këto ditë jo të mira por muzika dhe ky hit na bën mirë.