SHPËRNDAJE

 

Ajo është emri më i lakuar në media rozë.

Lidhja dhe ndarja e saj me rep-artisitin, Mozzik,  e bëri Loredanën, personazh shumë të përfolur, përcjell GazetaDirket.

Çifti në fjalë, janë prindër edhe të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Loredana, dallohet për një stil të veçantë në muzikë , por edhe në veshje.

Ajo, së fundmi ka bërë një ndryshim më pamjen e saj. Shikoni si duket ajo si zeshkan./GazetaDirekt/