16.2 C
Pristina
E diel, 26 Shtator, 2021

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Jo vetëm influencër por edhe bamirës si Kristian Boci

Megjithëse ai është diplomuar për drejtësi duket sikur gjithë jetën që i vogël është marrë me modë. Ky është personazhi i njohur shqiptar dhe...

El Ninjo, gati për një rikthim të fuqishëm

Personazhi ynë sot nuk është i panjohur sidomos kur i referohemi muzikës. E kemi fjalën për Denis Mhilli apo siç njihet tashmë në rrep...

DUA LIPA NJOFTON DATA TË REJA NË TURNEUN E “FUTURE NOSTALGIA”

Ylli i popit, Dua Lipa ka njoftuar se një shfaqje e re i është shtuar pjesës së Zelandës së Re në turneun e saj...

Ka ardhur ” Kush janë ata” nga DRINI

Ka stil dhe talent dhe emri i tij do të dëgjohet shumë gjatë në skenën shqiptare. DRINI quhet artisti i ri që sapo ka...

FIFI BËN PARALAJMËRIMIN E KËNGËS SË RADHËS ME DISA POZA

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur punën prej disa ditësh për një projekt të ri muzikor. Artistja, e ndjekur nga mijëra njerëz, së fundmi po...

E keni degjuar projektin e ri nga artisti shqiptar në Amerikë Durim Halimi

Një tjetër artist shqiptar i cili ka lindur dhe jeton në Amerikë ka ardhur me një projekt mjaft të bukur muzikor. Po flasim për...

BEBE REXHA: JEPINI VETES TUAJ NJË KOMPLIMENT SË PAKU NJË HERË NË DITË

Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, ka zhvilluar së fundmi një bisedë virtuale me autorin e famshëm Jay Shetty në rrjetin social Facebook. Rexha...

DUA LIPA BËN DALJEN E PARË PUBLIKE ME VJEHRRËN E SAJ

Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë qenë të fortë në lidhje që nga vera e vitit 2019. Dhe ishte e qartë se këngëtarja, 26 vjeç,...

PSE BRAD PITT NGJANTE GJITHMONË ME TË DASHURAT E TIJ? FLET GWYNETH PALTROW

Brad Pitt, është komentuar gjithmonë për ngjashmërinë e madhe që kishte me çdo partnere që kishte në krah. Nga stili i veshjes te modeli...

Bruno Revolt sjell “I don”, super këngë dhe klip

Koha për më shumë ritëm dhe stil, pas këngës kushtuar dashurisë reale. Artisti nga Shqipëria Bruno Revolt ka ardhur me projektin më të ri...
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss