26.7 C
Pristina
E enjte, 30 Qershor, 2022

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Talenti Shqipërim Latifi- Pimi vjen me një super baladë

Pas suksesit të projektit “M”ke rrejt” artisti i ri e plot talent Shqipërim Latifi – Pimi nuk do të ketë të ndalur. Ai sapo...

Sadi sjell projektin e shumë pritur në bashkëpunim me Xhavit Avdyli

“Kënga e re sot është dita e parë e verës le ta bëjmë këtë hitin më të madh të verës 2022, faleminderit dhe ju...

Bleonah shqiptarja në Suedi ka lansuar hitin e ri

Quhet "Do better" projekti më i ri muzikor i yllit shqiptar në Suedi Bleonah. Mësojmë se kënga është punuar nga Rika Music Group, ndërsa...

Aninna prek tapetin e Cannes 2022

Rrjeti po zien nga festivali i Cannes. Personazhe nga e gjithe bota, fotoshooting, trendet me te fundit nga moda, thjesht Cannnes. Ajo qe na...

Njihuni me VATO481, talenti shqiptar që repovat në gjermanisht

Ka mjaft stil dhe talent në muzikën që ai bën e në art quhet VATO481, por emri i vërtetë është Xhavit Shala. Me origjinë...

Nje baby Mama si e bukura Liza

Familja e saj po shtohet, artistja bukuroshe Liza C. Holmberg është duke pritur të sjellë në jetë fëmijëne e dytë. Shtatzania vetëm sa e...

Ka ardhur “Hajde” nga Alba514 e keni dëgjuar?

Ashtu si ai kishte paralajmëruar ka ardhur me projektin më të ri me titull "Hajde" . Ky është reperi Alba514 që ka sjellë këtë...

Kënga “Larg meje” nga Kristo Thano pëlqehet e këndohet nga të gjithë

https://www.youtube.com/watch?v=uCfX2QTnwok Pas suksesit të këngës "Nuk po e sheh" talenti i muzikës shqiptare Kristo Thano na dhuron një super projekt të ri. Quhet " Larg...

Antigona Bajrami dhe Dj. Merry risjellin super hitin “Na ka qu Dudija një letër”

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Gitv3LH7fsk&feature=share&fbclid=IwAR1Q0WnZAs0oR_ehEVRWYA5KP8X_20wihSKNDdtXi2JSGcZ3wfYSFUpGSsM Një super bashkëpunim sapo ka ardhur nga këngëtarja Antigona Bajrami këtë herë ka bashkëpunuat me Dj. Merry. E në fakt kënga është cover që...

Ne dasmën e Robinit mungon miku i tij Ceni, ja arsyeja

Këto ditë po flasin vetëm për super dasmën e Robin Krasniqit dhe Marigonës e ku kanë qenë shumë të ftuar VIP. Por mësojmë se...
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss