14 C
Pristina
E martë, 26 Shtator, 2023

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Sa gjynah! Anxhelinës i humb telefoni në “Sunny Hill”

Nuk është hera e parë që i ka ndodhur. Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, Anxhelina Hadërgjonaj ka njoftuar se asaj i ka...

Kylie Jenner do të bëjë çmendurira për ditëlindjen e saj

21-vjeçarja miliardere Kylie Jenner feston në 10 gusht 22 vjetorin e lindjes. Ylli i reality showt të njohur ‘Keeping up with the Kardashians’, Kylie...

Dua Lipa në Sunny Hill Festival u paska bërë zili këtyre artistëve BOTËRORË! Shihni...

Sunny hill Festival edhe pse vetëm për të dytin vit rradhazi, ka arritur të kthehet në një prej evenimenteve më të shumëpritura muzikorë. Dhe sigurisht...

‘Dilema’ e Gencit, edhe ju mund t’i ndihmoni

‘Dilema’ quhet kënga e tij  e re. Por, Genc Prelvukaj ka edhe një tjetër ‘dilemë’, shkruan Syri Kosova. Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku...

Elenës po i ‘shpërthen’ gjoksi pranë këtij jahti

Ajo është motra e Rita Orës. E si e motra, Elena është gjithashtu bombastike në pamjen e saj, shkruan GazetaDirekt. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Fate Berisha, e kërkuar në dasma edhe në Maqedoni

Faté Berisha përpos në Kosovë, është e kërkuar në dasma edhe në Maqedoninë e Veriut, shkruan GazetaDirekt. Ajo në Facebook ka hedhur shum fotografi ku...

Kylie në plazh, trupi seksi merr vëmendje

Pas ditëlindjes, pushimet po i vazhdon akoma. Kylie Jenner ka hedhur një fotografi në Instagram, me të cilën edhe njëherë mahniti ndjekësit e saj, shkruan...

Ledina fotografohet në moment të papërshtatshëm, asaj gati i doli…

Është fotografuar në gjendje të tillë dhe foton e hodhi vet në Instagram. Ledina Celo ka hedhur një foto në këtë rrjet social, ku duket...

Adelina Tahiri: Dashuria ime e parë ishe ti, nuk bëhet fjalë për bashkëshortin

Imazhi i fundit që e ka hedhur deri më tani, është shumë i rëndësishëm për të. Përmes një fotoje të hedhur në Instagram, Adelina Tahiri...

Besojeni ose jo, kjo është shuma marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë në dasma!

Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës. Ata janë të ftuar në dasmat që zhvillohen...
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss