2.8 C
Pristina
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

ESTRADA

Ballina ESTRADA

Luana del në rrjetë dhe rrjeti ÇMENDET

Një foto të re e ka hedhur në Instagram. E me këtë imazh, Luana Vjollca ka arritur që prapë ta ndezë rrjetin, shkruan GazetaDirekt. Në foto,...

Demi Rose ndez Ibiza-n (Foto)

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr...

Erdhi “Bad girl” nga Argjend Heta , ritëm veror

Këngëtari Argjend Heta sapo ka publikuar projektin e tij më të ti muzikot me titull " Bad girl". Kënga ka plot ritëm e mjaft...

Shpresa Drasati: Më pëlqen kur më thonë se ngjajë si Shotë Galica

Shpresa Drasati: Më pëlqen kur më thonë se ngjajë si Shotë Galica   Jeta e saj është mbushur me aktivitete. Gjithmonë kërkon të reja në artin...
video

U LËSHUA PROJEKTI MË I RI MUZIKOR NGA ANDIN RANDOBRAVA DHE IBISH SHALA (VIDEO)

Pse më le”, është projekti më i ri muzikor i cili u lëshua sonte nga këngëtarët e mirënjohur të estradës tonë shqiptare, Andin Randobrava dhe Ibish Shala. Muzika dhe teksti i...

“Haters” publikohet nga Bleona

  Ka lansuar një këngë të re. Këngëtarja Bleona Qereti tash e sa ditë e ka paralajmëruar projektin muzikor të titulluar “Haters”, shkruan GazetaDirekt. E kjo këngë...

Selina Prelaj, një këngëtare që dashuron drejtësinë!

Selina Prelaj, është një zë që ka spikatur që në fëmijëri, ku ka nisur aktivitet muzikore dhe nuk është ndaluar për asnjë moment. Duke...

Dua Lipa publikon albumin debutues

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar albumin e saj të parë në karrierë. Albumi me titull “Dua Lipa” është publikuar të enjten...

Fjolla publikon klipin e ri, keni se çka me pa

Ka ardhur më në fund me klipin që e paralajmëroi tash e sa kohë. Fjolla Morina në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar “Nace...

Vajza e Eli Farës iu “ngucë” me sabah (Foto)

Marina Fara është ndër personazhet e përfolura të mediave rozë. Vajza e këngëtares Eli Fara, publikon vazhdimisht foto tejet provokative, shkruan Indeksonline. Të njejtën gjë ka...
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss