3.1 C
Pristina
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TEKNOLOGJI

Ballina TEKNOLOGJI

Mazda së shpejti mund la lansojë modelin RX-9 (Foto)

Kohë më parë ishte raportuar se modeli RX-9 do të lansohet më 2020, por lajmi fundit tregon se mund të lansohet shumë më shpejtë. Sipas...

Google së bashku me smartfonët e rinj do të lansojë edhe një laptop të...

Gjiganti i kërkimit, Google, së shpejti do të prezantojë laptopin e ri Chromebook Pixel dhe laptopin e përditësuar Google Home. Android Police thotë se këto...

LG V30 rrjedh online dhe duket i mrekullueshëm (FOTO)

Dy javë para lansimit zyrtar, Evan Blass e ka shpërndarë foton zyrtare të modelit të ri të telefonit nga LG. Përkatësisht bëhet fjalë për...

KIA Sorento 2018 (Foto)

Podhuesi korean ka publikuar fotografitë e modelit të ristilizuar SUV, i cili së shpejti do të arrijë në tregjet evropiane. Ndryshimet në pamjen e jashtme...

Nëse ju vjen ky mesazh në WhatsApp, fshijeni menjëherë!

Nëse merrni një mesazh i cili ju premton ngjyra të reja për WhatsApp atëherë injorojeni atë, është virus. Sipas i100, hakerët janë duke dërguar mesazhe...

Nokia 8 me specifika të avancuara, hyn në ligën e të fortëve

Telefonat Nokia kanë rilindur nën start-up’in finlandez Global HMD. Këto pajisje mobile me emrin e Nokia’s u sollën përsëri në qendër të vëmendjes me...

Ford do shmangien e tërheqjes së 2.5 milionë veturave në SHBA

Ford Motor do të kërkojë shmangien e tërheqjes së 2,5 milionë veturave në SHBA për problemet me airbag, të prodhuar nga kompania japoneze Takata,...

Rrjedhin informata për iPhone 8, zbulojnë një sekret të madh [FOTO]

Apple pritet që të rris madhësinë e ekrani të iPhone 8 në 5.8 inç, por madhësia e ekranit nuk është e vetmja gjë që...

Nokia 9, më i madh dhe më i mirë se Nokia 8, por kushton...

Për një kohë, ka pasur një hamendësime dhe spekulime lidhur me emrin që Nokia do të vendosë në modelin e saj të ri dhe...

TESTET E SHUMTA TË QËNDRUESHMËRISË SË TELEFONIT TË MENÇUR ONEPLUS 10 PRO

Pavarësisht disa karakteristikave premium siç janë procesori Snapdragon 8 Gen 1 dhe bateria prej 5000mAh, duket se telefoni i mençur OnePlus 10 Pro nuk...
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss