4.7 C
Pristina
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

TOP LAJMET E DITES

Ballina TOP LAJMET E DITES

DORËZOHET SPANJA, MË NË FUND I REFEROHET KOSOVËS ME EMËR

Kombëtarja e Kosovës sonte zhvillon një nga ndeshjet më të rëndësishme, atë kundër Spanjës. Spanja synon tre pikë në këtë takim për kualifikim direkt në...

‘HIVE’ DO TË SHFAQET NË “FESTIVALIN E FILMIT NË CYRIH”

Filmi shqiptar "Zgjoi" po vazhdon me suksese të mëtutjeshme. Filmi kosovar “Hive” (Zgjoi) me regji nga Blerta Basholli ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm në “Sundance...

Ministri Vitia: Nuk do të ketë lirim të masave

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka thënë për media se nuk do të ketë lirim të masave kundër Covidit. Ai ka thënë se nuk do...

ASK: Numri më i madh i vizitorëve nga Shqipëria, Gjermania dhe Zvicra

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Statistikat e Hotelerisë në Kosovë për tremujorin e dytë (TM2) 2021. Në tremujorin e dytë të vitit...

JASHARAJ: JEMI TË GATSHËM PËR VITIN E RI SHKOLLOR

Nga 13 shtator ku edhe pritet të fillojë viti i ri shkollor, të gjithë mësimdhënësit që nuk janë vaksinuar duhet të paraqesin testin negativ...

GIMI Reisen rehatia e udhëtimit tuaj…

Keni vendosur të udhëtoni për shtetet e Evropës dhe ende keni dyshime!!! mos u bëni merak, për ju kujdeset tashmë kompania më e re...

Loris dhe Leyla gati super dueti, ja cilët janë këngëtarët!

Një tjetër bashkëpunim shumë interesant pritet të publikohet shumë shpejt me një super videoklip. Është fjala për këngëtarët Loris Tahiri dhe Leyla Hadzaj, të...

Rikthehet Ela Muja, shumë shpejt kënga e re

Ajo është një këngëtare e cila ka pak kohë që po përjeton plot dashuri ardhjen në jetë të princeshës së saj. E kjo është...

E keni dëgjuar këngën e re “Kur ta jep Zoti” nga Sefë Duraj?

"Kur ta jep Zoti" kështu quhet dhe kënga më e re ardhur nga artisti shumë i dashur Sefë Duraj, e në fakt Zoti vërtetë...

Vjen “Luj luj” nga Vlora super këngë festive

"Kënga e re nga unë Vlora Kastrati-Shala, realizuar nga Maestro Florent Boshnjaku & Arsim Bunjaku, faleminderit e urojmë te ju pelqej Like & Share....
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss