4.6 C
Pristina
E premte, 25 Nëntor, 2022

Uncategorized

Ballina Uncategorized

Reagim nga Nait Hasani

Nait Hasani nga radhët e PDK’së nuk ka arritur që t’i sigurojë votat e mjaftueshme që të jetë pjesë e legjislaturës së re. Ai thotë...

5 këshilla si ta ulni tensionin e gjakut (Foto)

Tensioni i lartë i gjakut është një prej problemeve më të mëdha të njerëzve në mbarë botën. Ky çrregullim mund të çojë në dëmtimin...

Ju prezantojmë Tamim, kënga e re dhe dashuria për muzikën shqiptare

https://www.youtube.com/watch?v=zCeANlOhWNQ&feature=share&fbclid=IwAR13xcYlWnoq4k5MSz0AyVpnPDQxoapUfdplYI5B58DVMqNZAvaz0wzB-8M Ai është një artist unik dhe i talentuar e me të ardhme e sapo ka sjellë këngën "New & Better". Emri i tij është...

Cilësia – kryefjala e arsimit të lartë

Nga Fatri Morina* Disa ditë më parë Komisioni Europian publikoi Raportin Eurydice ‘Modernizimi i Arsimit të Lartë në Europë: Stafi Akademik – 2017’, i cili...

Vuçiç i pakënaqur me SHBA-të në raport të njohjes së Kosovës

Presidenti i Serbis, i tha Happy TV, siç transmeton gazeta e Beogradit, Novosti, se shpreson që në raport me Kosovën të kenë fuqinë që...

Ragmi Mustafa, turpi i Preshevës…

Ne keto kohera ku po jetojme, dhe duke e menduar te kaluaren, e dijm shume mire se kush eshte shpetimtari i Presheves, ai eshte...

Sonte dueli i “zjarrtë”, Krasniqi- Bosel

Sonte duke filluar nga ora 23:00, na  ta pret një meç i rëndësishëm i boksit. Saktësisht në Gjermani do të zhvillohet  dueli në mes të...

Pacolli: Do ta ndihmoj Avdullah Hotin me gjithë potencialin tim

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli mori pjesë në Ratkoc, vendlindjen e kandidatit për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti, në tubimin hapës të fushatës. Ai...

Kënga për viktimat e zjarrit në Londër bëhet kënga më e shitur e dekadës...

Kënga bamirëse e cila është incizuar për të ndihmuar viktimat e zjarrit në Grenfell Tower në Londër, është bërë kënga e shitur më së...

Turisti nga Kosova ngelet i shokuar kur kamarieri i jep faturën në Sarandë (Foto)

Një turist nga Kosova i cili ka zgjedhur bregdetin shqiptarë për të kaluar pushimet e verës, është ndarë shumë i pakënaqur me trajtimin që...
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss