3 C
Pristina
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Uncategorized

Ballina Uncategorized

PORTRETI I PRINCESHËS DIANA SHITET NË ANKAND MË SHUMË SE 200 MIJË DOLLARË

Një portret i Princeshës Diana është shitur për më shumë se 200 mijë Dollarë. Kjo pikturë ishte një studim i fytyrës së Dianës, e cila...

Pse i doni politikanët të jenë protagonistë edhe në gusht?

Nga Mustafa Nano “Lulzim Basha ka ikur, ka lënë vendin, ka marrë arratinë”, po dëgjohet të thuhet nga shumë zëra në media, në mënyrë kritike....

LDK zotohet se nuk do ta votoje Kadri Veselin per kryeparlamentar

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri nuk ka komentuar vendimin e sotëm të Aleancës Kosova e Re e cila autorizoi Behgjet Pacollin...

THËNIET MË TË BUKURA NGA THOMAS JEFFERSON

Thomas Jefferson (1743 – 1826) ishte autori kryesor i Deklaratës së Pavarësisë dhe më vonë shërbeu si Presidenti i tretë i Shteteve të Bashkuara...

Kënga për viktimat e zjarrit në Londër bëhet kënga më e shitur e dekadës...

Kënga bamirëse e cila është incizuar për të ndihmuar viktimat e zjarrit në Grenfell Tower në Londër, është bërë kënga e shitur më së...

LIRONA ZUKA NGA MEDVEGJA APEL EMOCIONAL PËR ZGJEDHJET E KËSHILLIT NACIONAL DREJTUAR BASHKËVENDASVE TË...

Lirona Zuka nga Medvegja, edhe pse e re në moshë, është shum aktive në jetën kulturore dhe kombëtare në komunën e Medvegjës. Ajo njihet...

KRASNIQI MUND TË FITOJË 1 MILION EURO PAS PROCESIT GJYQËSOR

Boksieri Robin Krasniqi humbi duelin brenda ringut me Dominic Bosel gjatë muajit tetor. Vendimet e gjyqtarëve ishin të dyshimta dhe Krasniqi iu drejtua gjykatës për...

FERMERËT TË PAKËNAQUR ME SUBVENCIONET, DORËZOJNË PETICION NË MINISTRI

Një grup i fermerëve të hënën kanë dorëzuar peticion në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, lidhur me kriteret e kësaj të fundit...

Peja, ende problem me mbeturinat

Ka kohë që në qytetin e Pejës qeverisja komunale ka hequr pothuaj të gjithë kontenjerët e mbeturinave duke i lënë vetëm në 4 apo...

Basha po përbalt edhe çadrën e vet

I vënë papritmas në pozicionin e Ramës, ai po tregon se të dy janë bij të së njëjtës republikë, me të njëjtën mendësi dhe...
0FansaPëlqeje
69,168NdjekësitNdjek
16,000AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Don't Miss