15.2 C
Pristina
E martë, 19 Tetor, 2021

ESTRADA

Arta Zenelaj, artistja që mban gjallë traditën shqiptare në Zvicër

“Sa kam vujt” është klipi që solli artisten shqiptare Arta Zenelaj në portalin tonë. Një këngëtare e talentuar dhe një bizneswoman e suksesshme kompleton...

Aninna Ninna, rrugëtimi i ri i bukuroshes në “Miss Interglobal 2021”

Aninna Ninna u përzgjodh si Miss Eco Kosova 2020 dhe që atëherë pushtoi spektaklet ndërkombëtare të bukurisë! Por, rrëmbyese ajo vazhdon të mbetet gjatë gjithë...

Artistja Antigona Bajrami gati me supriza vjen si një yll

Ajo është një artiste e njohur por dhe një personazh shembull falë dhe punës që ajo bën në dashurinë që ajo ka për profesionin...