SHPËRNDAJE

Këngëtari nga Peja Butrint Imeri, para një dite lansoj këngën me titull “Bella”, dhe brenda kësaj dite ka marr më shumë se 200 mijë klikime,duket të jetë me sukses edhe kjo këngë nga Butrinti

Për klipin e kësaj kënge është përkujdesur Entermedia ndërsa për muzikën Bigdeal Records./GazetaDirekt.com