SHPËRNDAJE

Seriali “Beni Affet”, po vazhdon të shfaqet në ekranet tona.

Kjo telenovelë turke,  po karakterizohet me temat dhe të papriturat që ndodhin çdo episod.

E njëra nga personazhet kryesore është ai i Beharit, që luhet mrekulleushëm nga aktorja Gaye Turgut, përcjell GazetaDirekt.

Por a e dini me kënd është e martuar ajo në jetën reale? Me Ymytin, që në serial e luan rolin e vëllait të saj.Shihni ata sa të lumtur janë së bashku./GazetaDirekt/