SHPËRNDAJE

Siç edhe kishte paralajmëruar këngëtari Durim Halimi ka ardhur me projektin më të ri muzikor. ” Veç për ty” quhet kënga e cila është mjaft e bukur dhe ka nisur të pritet mjaft mirë. Siç edhe ishte shkruar në videon e kësaj kënge merr pjesë dhe bukuroshja Angjela Jakimoska e cila ka titullin e Miss Europe Maqedonia 2020. Ne ju ftojmë ta dëgjoni e ta klikoni këtë këngë të bukur në linkun më poshtë e do ta pëlqeni pa masë zërin dhe intepretimin e Durimit.