SHPËRNDAJE

Elvana Gjata gjithmonë shfaqet shumë unike dhe e veçantë në stil. Këngëtarja, e cila ka nisur rrugëtimin e saj ndërkombëtar, është shfaqur mjaft tërheqëse dhe seksi në fotografitë e fundit të realizuara.

Ajo sapo ka publikuar këngën e saj të fundit “Forever is over” dhe e cila rezultoi një sukses shumë i madh./GazetaDirekt.com

Barthelona.

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on