SHPËRNDAJE

Sapo ajo poston një fotografi në rrjetet sociale, menjëherë ndjekësit “shpërthejnë” në komente të shumta.

Është fjala për këngëtaren e njohur, Enca Haxhia, e cila prej disa kohësh ndodhet me pushime në Dubai. Ajo gjithashtu vizitoi edhe Afrikën, ku ka ndarë me ndjekësit imazhe të ndryshme.

Pas një vizite disa ditore në Afrikë, Enca është rikthyer sërish në Dubai, ku ka treguar disa nga momentet më të bukura aty ku duket se po i shijojnë shumë.

Së fundmi, këngëtarja e njohur ka publikuar disa fotografi në një nga pishinat më të mëdha të vendit teksa pozon përballë kamerës e veshur me bikini në ngjyrë të kuqe.

“Ndjenja ime në këtë moment është thjeshtë jeto”, ka shkruar Enca krahas fotos që menjëherë ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

Enca nuk di të ndalet, poston pozat “hot” me bikinit e kuqe

Enca nuk di të ndalet, poston pozat “hot” me bikinit e kuqe

Enca nuk di të ndalet, poston pozat “hot” me bikinit e kuqe

Enca nuk di të ndalet, poston pozat “hot” me bikinit e kuqe