SHPËRNDAJE

Ajo është në pritje të ëmbël ku për pak ditë vjen në jetë fëmija i saj i dytë. Por artistja Liza C. Holmberg ka dashur të ketë një kujtim të bukur e të mos rri larg fansave pa një super projekt muzikor. Feel the vibe” quhet kënga e saj ardhur për platformat dixhitale kudo e që po pëlqehet mjaft, madje duke u dëgjuar shumë edhe në radiot shqiptare. Kënga nuk ka një video por vetëm një version audio dhe e gjeni në spotify ndërsa artisten mund ta gjeni e të mësoni për të në rrjetin e saj social me po të njëjtin emër.

https://www.instagram.com/p/CfFKYznAQt8/