SHPËRNDAJE

Fiona Gllavica po shijon muajin e mjaltit.

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet me bashkëshortin e saj, derisa po shëtisnin në det, shkruan GazetaDirekt.

Por, ajo se çka bie në sy është gjoksi i aktores.

Fiona pozoi vetëm me reçipeta dhe gjoksi i dukej bombastik.