SHPËRNDAJE

Edhe është frikësuar, edhe i ka publikuar në rrjetet sociale.

Kim K ka hedhur disa video në Instastory ku shihet se ka shfaqur linjat trupore në plazhin ku po pushon, shkruan GazetaDirekt.

Por, ajo është frikësuar shumë kur ka parë se disa derra kanë dal në plazh dhe e kanë zënë atë në befasi.

“U frikësova” janë fjalët që ia la videove.