SHPËRNDAJE

Prej disa kohësh reperi KMC lajmëroi bashkëpunimin me një artist të njohur të muzikës shqiptare, por në asnjë moment nuk e zbuloi deri ditën e xhirimeve. KMC risjell në versionin modern këngën e famshme të Antresë, “Profesori”. Një bashkëpunim ky që ka nisur xhirimet sot nga FourInfinit dhe produksion nga DeVox, prodhuesi i hiteve me te cilin KMC ka postuar foto edhe gjate kohes se rregjistrimit te kenges. Ajo që na bën përshtypje është se KMC ka publikuar në story një dorë femre me një palë pranga me mbishkrimin “Policia(femër) do arrestojë dikë në  xhirimet e klipin,,, por se cilin duhet të prisni”.. Kjo na bën kuriozë të presim publikimin e klipit i cili duket se do jetë mjaft interesant për kaq sa është zbuluar…!