SHPËRNDAJE

Ajo po llogaritet si një nga femrat më seksi të skenes.

Luana Vjollca ka hedhur një imazh të ‘nxehtë’ në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të gjelbër e të shkurtë, shkruan GazetaDirekt.

Por, vëmendjen e ka marrë një tjetër detaj në këtë foto.

Dorën, Luana e ka vendosur afër ‘zogu’ dhe nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

https://www.instagram.com/p/B0Oir_eHj_8/?igshid=1dw2h440uwd4i