SHPËRNDAJE

E njohur per bukurine e saj dhe per hijeshine prej perendeshe bukurie modelja Franceska Rustem ka qene se fundmi protagoniste e nje prej videove me te bukura te realizuara ndonjehere nga fotografi i njohur Said Mhamad ne te cilen modelja shqiptare “shemb” gjithçka rreth saj me bukurine dhe linjat e jashtezakonshme. Fotot dhe videoja jane nje mrekulli por ka ndodhur nje e papritur per modelen e njohur shqiptare, videoja eshte publikuar ne autorsine e dikujt tjeter e saktesisht te nje modeleje te huaj me disa mijera ndjekes duke humbur keshtu punen e madhe te modeles Rustem. DM-ja e super modeles eshte mbushur me mesazhe nga ndjekesit e saj duke e mbeshtetur dhe duke i vene ne dukje faktin jo shume te pelqyer te pervetesimit te videos. Modelja eshte treguar mjaft profesionale dhe ka ruajtur qetesine duke treguar edhe njehere se nje nga kushtet per te qene nje modele e sukseseshme eshte qytetaria dhe dashuria per paqen. “Puna eshte e vetmja gje qe te nxjerr ne drite” u shpreh Franceska e pyetur nga redaksia jone. Ne i urojme suksese me tej dhe te jete ky ndoshta rasti i i pare dhe i fundit i ndodhur ne jeten e saj profesionale…!

Videon e keni me poshte prandaj shikoni dhe gjykoni ju:

https://www.instagram.com/reel/CYXSNd7oj8I/?utm_medium=share_sheet