SHPËRNDAJE

26 vjeçarja Rita Ora nuk është e mirë vetëm si këngëtare.

 Bashkëpunimi i saj tanimë disavjeçar me Tezenis është kurorëzuar edhe me një linjë të re të bikineve, veshjeve për verë dhe plazhë.

Rita sot ka lansuar fotografitë nga fotosesioni më i ri me Tezenis dhe ajo duket teper seksi./GazetaDirekt