SHPËRNDAJE

Pas suksesit të këngës “Se di mo” ai ka gati një super projekt të ri muzikor. Po flasim për talentin shqiptar Nico ku mësojmë se në ditët e para të shtatorit vjen kënga e tij më e re me një super video. Kënga do të titullohet “Nuk o fer” ku producenti i kësaj kënge do të jetë Nurtel e video director nga Luz Palokaj. Ky projekt do të vijë në bashkëpunim me reperin e ri Gega. Artisti Nico është me origjinë nga Kosova por jeton në Zvicër dhe ka disa vite që me hapa të sigurt e me plot sukses e ndjekës po qëndron mjaft mirë në tregun muzikor shqiptar. Por tashmë Nico e gjeni edhe në kanalin e tij muzikor në youtube për çdo tisi nga ai ketu: https://youtube.com/c/NicoOfficial07 , gjithashtu kemi edhe një informacion tjetër ai do të vijë më pas me një tjetër projekt muzikor në bashkëpunim me një artist që mbetet ende suprizë.https://www.instagram.com/p/Ch7_wcAAphV/