SHPËRNDAJE

Pas suksesit të projektit “M”ke rrejt” artisti i ri e plot talent Shqipërim Latifi – Pimi nuk do të ketë të ndalur. Ai sapo ka lansuar këngën më të re me titull “Ta du shpirtin” që ia vlen ta klikoni e ta dëgjoni në kanalin youtube e në linkun më poshtë. Mësojmë se teksti dhe muzika është punuar nga Kreshnik Avdiu, orkestrim Artirec, Artan Mezini, saz Astrit Stafaj e video përshtatur mjaft mirë nga Timepicuture AL. Eshtë një super baladë që ka nisur të pritet mjaft mirë duke parashikuar se Pimi do të ketë të armdhme mjaft të suksesshme në skenën muzikore shqiptare.