SHPËRNDAJE

“Asaj” quhet kënga më e re ardhur mjaft ëmbël nga artistja e njohur Mera Zymeri. Ky projekt është një super baladë që në dëgjimin e parë të bën për vete, dhe si duket do të jetë hit i vjeshtës që i rrin mjaft bukur stinës. Kënga ka edhe një klip mjaft të bukur përshtatur me këngën e ku Mera duket mjaft në formë. Ndërsa klipi është publikuar në kanalin e saj në youtube dhe e gjeni dhe e dëgjoni në linkun më poshtë. Edhe këtë herë artistja nuk ka gabuar me bashkëpunëtorët e saj, ku ky projekt ka si producent Twix, muzikë Indrit Dode, aranxhment Anxhelo Muharremi, teksti nga Rioo e video realizuar nga Bug Production.