SHPËRNDAJE

” Ku je” quhet projekti më i ri muzikor që sapo është publikuar nga artistja e re po mjaft e sukseshme Kaltrina Gosalci. Eshtë një super baladë që nëse do ta dëgjoni do tju pëlqejë pa masë falë interpretimit të saj dhe super vokalit që ajo ka, ndërsa e gjeni në të gjitha platformat në youtube në dyqanet digjitale si: Spotify, Apple Music etj. Producenti dhe beat i këngës është Agon Neziri, tekstin e ka shkruar vetë këngëtarja e videoklipi realizuar nga produksioni Sunset Films. Kaltrina Gosalci për një kohë të shkurtër u bë mjaft e dashur për publikun shqiptar ku nuk do të ndalet me kaq ajo po bëhet gati për projekte e koncerte të shumta por edhe e gatshme për të qenë e pranishme në gëzimet dhe ahengjet familjare pasi vokali i saj po pëlqehet nga të gjithë