SHPËRNDAJE
Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 11:30 në rrugën ‘Afrim Zhitia’ përkatësisht te konviktet në kryeqytet.
KosovaPressi merr vesh i si pasojë e këtij aksidenti ka edhe të lënduar.
Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.
Në aksident janë përfshirë dy vetura me targa të rajonit të Prishtinës./KosovaPress/