SHPËRNDAJE

Policia ka arrestuar një person në Gjilan pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten shqiptare shtetase e Shqipërisë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.