15.2 C
Pristina
E martë, 19 Tetor, 2021

Begaj: Shqipëria është vjedhur dhe vidhet nga brenda, është shkatërruar dhe...

  Silvana Begaj, është vajza shqiptare që me shkrimet e saj ka bërë bujë të madhe dhe është pëlqyer shumë nga publiku. Ajo i ka bërë...

‘Sondazhet parazgjedhore’ (partiake), janë pa asnjë dyshim ‘fake news’

Shkruan: Fadil Maloku   1.Sondazhet e paverifikuara shkencorisht,që mund të përdorën nga cilido subjekt politik, në prag të fushatave zgjedhore janë vetēm”arsenal” bllofi që provohen të...

Femrat tregojnë se çfarë duan që meshkujt të bëjnë në shtrat

Në forumin “Reddit”, mijëra femra kanë treguar se çfarë duan që meshkujt të bëjnë më shumë në shtrat. Një numër i madh i tyre kanë...