SHPËRNDAJE

 

Arsenali e do me çdo kusht futbollistin e PSG-së, Julian Draxler.

Arsenalit do të ofrohet Julian Draxler në një marrëveshje shkëmbimi që përfshin Matteo Guendouzi, pretendon L’Equipe,përcjell GazetaDirekt.

Paris Saint-Germain është gati të ndahet me një sulmues gjerman dhe do të dëshironte të kthente një mesfushor luftarak në atdheun e tij./GazetaDirekt/