SHPËRNDAJE

 

Manchester United, e dëshironte me çdo kusht lojtarin e Barcelonës.

Barcelona refuzoi një ofertë prej 150 milion € për Ansu Fati nga Manchester United gjatë verës, zbulon Mundo Deportivo, përcjell GazetaDirekt.

Klubi gjithashtu vendosi të refuzojë ofertat për Pedri dhe Francisco Trincao gjithashtu këtë verë, me Bayernin një klub që iu kishte vënë pas tij./GazetaDirekt/