SHPËRNDAJE

Tetë ndeshje në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve do zhvillohen sonte. Manchester City – PSG dhe Atletico Madridi – AC Milan janë ndeshjet që pritet të jenë më interesante. Mbrëmë gjithashtu janë zhvilluar tetë ndeshje të tjera.