SHPËRNDAJE

 

Paul Pogba, me sa duket do të qëndrojë te Man Utd.

Manchester United ka besim se ata mund ta bëjnë Paul Pogba të nënshkruajë një kontratë të re, raporton ESPN, përcjell GazetaDirekt.

Fituesi i Kupës së Botës është i lidhur vetëm me kushtet deri në 2022 dhe është lidhur me një lëvizje diku tjetër, por po bëhen përpjekje në Old Trafford për të vendosur një zgjatje të kontratës së francezit./GazetaDirekt/