SHPËRNDAJE

 

Emre Can ka pranuar kushtet personale me Juventusin përpara një kalimi të propozuar nga Liverpooli dhe pranon kalimin tek kampionët e Serie A, raporton TMW.

Mesfushori gjerman po pret tani që gjigantët e Torinos të bëjnë një ofertë prej 30.4 milionë funtesh dhe të bëjnë një marrëveshje./GazetaDirekt.