SHPËRNDAJE

ose Mourinho këmbëngul se Manchester United janë kandidatë për ta fituar titullin në Premierligë këtë sezon

Manchester United synon ta fitoj titullin e kampionit në Premierligë në sezonin e ri. Këtë e ka konfirmuar edhe Jose Mourinho.

“Unë nuk mendoj se ne jemi kandidatë të mëdhenj për titullin, por ne jemi kandidatë. Ne jemi më të mirë se sezonin e kaluar dhe shpirti është fantastik”, ka deklaruar Mouirnho për Mirror, përcjell Express.

Strategu portugez deri më tani ka sjell dy përforcime të mëdha: Victor Lindelofin dhe Romelu Lukakun.

Por, Special One po synon që në Old Traffrod të transferoj edhe Ivan Perisicin (Inter) dhe Nemanja Maticin (Chelsea). /Express/