SHPËRNDAJE

 

Real Madrid është gati të dëgjojë ofertat për Raphael Varane gjatë verës, raporton AS.

Mbrojtësi i Francës ka një kontratë deri në vitin 2022 dhe është e paqartë nëse ai është i gatshëm të nënshkruajë një marrëveshje të re apo jo, përcjell GazetaDirekt.

Nëse jo, afati i transferimit veror i ardhshëm përfaqëson mundësinë e fundit për Madridin për të sjellë një tarifë të konsiderueshme për të./GazetaDirekt/