SHPËRNDAJE

Sapo ka ardhur një këngë mjaft e bukur në bashkëpunim, ku artistja Aurora Baku vjen me këngëtarin Fatmir Daja. Kënga ka edhe një klip mjaft të bukur e ka nisur që në orët e para të publikimit të pritet njaft mirë dhe e gjeni në kanalin yoytube me titull “Chanel”. Aurora vjen edhe mjaft skenike, ndërsa falë zërit të saj mjaft të bukur është përshtatur mjaft mirë dhe me Fatmirin, e ku kënga që ka mjaft ritëm do të jetë një hit i momentin në zhanrin e vet sepse ata të dy kanë zëra të ëmbël, e kjo ska diskutim. Fabula e këngës është mjaft origjinale ku tregon se dy të rinj dashurohen në shikim të parë dhe japin si shpërblim shprehjen “Tkam dashni për qef”. Muzika është punuar nga Alkend Rrenja me melodi dhe tekst nga Saja, e producent Flash Music Entertainment. Mësojmë se Aurora e cila jeton prej vitesh në Itali është mjaft e kërkuar nëpër koncerte dhe bashkëpunon me emra të muzikës shqiptare. Në linkun më poshtë mund ta klikoni dhe ta dëgjoni këngën dhe me siguri do ta mbani butonin ” Play”.https://www.instagram.com/p/Cix4ggxraXl/